Пальтова тканина Лікра - це високоякісний матеріал, який поєднує в собі властивості пальтової тканини та еластичності лікри. Вона володіє міцністю та ..
Тканина легка не мне, в новому варіанті дизайну «гусяча лапка». Тканина виглядати дуже дорого і гідно. З неї вийдуть вишукані вироби верхнього одягу. ..
Вибираючи тканину на пальто, варто звернути увагу на тканину «гусяча лапка». Тканина дуже м'яка і ніжна з легким ворсом нагадує Ангору, має трикотажну..
Пальтова тканина з приємним принтом гусяча лапка, ідеально підійде для сучасних модниць. Тканина легка і м'яка легко обробляється, вироби з неї виходя..
Пальтова тканина з приємним принтом гусяча лапка, ідеально підійде для сучасних модниць. Тканина легка і м'яка легко обробляється, вироби з неї виходя..
Не тягнеться пальтова тканина високої якості, дуже м'яка і приємна на дотик, з характерною, злегка ворсистою поверхнею і малюнком. До складу тканини в..
Не тягнеться пальтова тканина, дуже м'яка і приємна на дотик, з характерною, злегка ворсистою поверхнею і малюнком. Матеріал можна піддавати хімічній ..
Кашемір лікра (лайкра) - являє собою синтетичне волокно і користується величезною популярністю. У його склад так само входить еластан. З такого матер..
Кашемір на трикотажній основі 1846 - Легка і приємна на дотик, злегка стрейчева тканина чудесним чином підійде тим, хто мріє мати в своєму гардеробі ..
Матеріал дуже м'який, пружний і теплий. При досить невисокою ціною матеріал володіє величезною кількістю переваг, які роблять його незамінним для холо..
Гладка, важка, матова пальтова тканину з коротким ворсом. М'яка на дотик, але міцна, світлостійка, що має відмінну чисту поверхню і гладку фактуру. Ці..
Сьогодні вишивка «рішельє» вважається однією з найблагородніших. Найчастіше ця вишивка представлена на тонких платьевих тканинах і набагато рідше - на..
Приємна на дотик, м'яка тканина, трохи ворсиста з лицьового боку. Ідеальна для пошиття верхнього одягу. Фірма Sawitex дає Вам можливість купити ткани..
Візерунок у вигляді клітки стабільно займає свою виграшну позицію сезон за сезоном. Пальтова тканину клітина має м'яку поверхню, містить спандекс, том..
До складу тканини входить натуральне бавовняне волокно з додаванням вовни, пальто з такої тканини буде дарувати затишок навіть в саму неблагпріятную п..
Виріб з чорно-білої клітинки відмінно буде сочетатся з будь-яким чином і доповнювати його. До складу входить натуральне бавовняне волокно з додаванням..
Пряжа з вовни ангорської кози. Тканина з мохеру дуже тепла взимку, так як має відмінні ізоляційні властивості, і прохолодна влітку завдяки здатності в..
Клітка - практично не виходить з моди тканину, завжди радує своїми кольорами. Пальто, кардигани, костюми пошиті з цієї тканини захистять свого господ..
Гусяча лапка - Ніжна тканину, дуже приємна на тактильне дотик. Чудово підійде на виготовлення верхнього одягу. Вироби з цієї тканини виглядають чудов..
Пальтова трикотажна шерсть з оригінальною модною текстурою діагональ. Тканина відповідає традиційним властивостям вовни, так само має високу еластичні..
Модена - м'яка, тепла тканина ніжна на дотик, на лицьовій стороні має не нав'язливий малюнок у вигляді зигзага. Чудово підійде для пошиття пальто, має..
Розкішна пальтова тканина з нехитрим візерунком, сподобатися модницям. Тканина має м'яку текстуру, практична і легка, не буде піддана деформації. Добр..
Пальтова ворсова тканина з одного боку має невеликий ВЖСР з напрямком в одну сторону, c інший трикотажну основу. При зачесиванія ворсу в іншу сторону ..
Високоякісна вовна, не мнеться і стійка до забруднень. З цієї тканини добре вивітрюються запахи, вона не вбирає вологу. Вовняна тканина представленого..
Компанія Sawitex склала повний список відповідей на питання які можуть бути Вам корисні.
Якісна тканина для пальто - ваша впевненість в собі в умовах будь-якої погоди! Тому чоловіче і жіноче пальто вже тривалий час популярно і не виходить з моди. Правильний вибір тканини для виробництва пальто важливий настільки ж, наскільки важливі якість пошиття, фасон і практичність вже готового виробу. Не варто також забувати про власне здоров'я і комфорт в холодну пору року.
Для створення пальтових тканин виробники використовують матеріали на основі натуральних і синтетичних волокон. З натуральних широко застосовують пух кіз, овець, кролів, лами, альпаки, верблюдів. Пальтові тканини, до складу яких входить шерсть, дуже теплі і має саму високу серед тканин гігроскопічність (вбирає до 40% вологи, залишаючись при цьому сухою і м'якою). На дотик така тканина дуже ніжна і виглядає чудово. Вовняні тканини мало забруднюються і майже не мнуться.
Хімічна промисловість в розвитку пальтових тканин
Внаслідок бурхливого розвитку хімічної промисловості стало можливим використання досягнень хіміків для додання пальтову тканину нових властивостей. Наприклад, за допомогою синтезу стало цілком можливим використання газу, нафти як вихідного матеріалу. Тому сьогодні пальтові тканини мають відмінності за своїми властивостями, що залежать від якості і характерних особливостей вихідної сировини. Так, тканини з вовни теплі, пластичні, м'які і міцні. Додавання в сировину штучного волокна дозволяє зробити їх більш пружними, стійкими до утворення катишків і сминанию. З додаванням в пальтові тканини поліестеру, що складається з поліефірних волокон, тканину стала міцною і м'якою. Така тканина ідеально тримають форму при прасування, чудово підходить для драпірування. Вироби з такої тканини швидко висихають, при цьому не вимагають додаткової прасування і не втрачають свою первісну форму. Ця тканина не схильна до пошкоджень комах, в тому числі личинками молі. Із застосуванням в пальтових тканинах еластану (резінчатой нитки, більш відомої як лайкра) тканину отримала еластичність і несминаемость.
Групи пальтових тканин
Камвольні
Мають досить гладкою структурою поверхні і яскраво вираженим малюнком плетіння лицьового боку матеріалу. Головним завданням процесу прядіння на виході отримати гладку і рівномірну пряжу, а також максимально високу міцність і легка вага. Розрізняють декілька різновидів переплетень: крупно / дрібно візерункове, полотняне, саржевое і комбіноване.
Камвольні тканини поділяють на равноплотние / неравноплотние. Їх властивості істотно різняться.
Равноплотние володіють м'якістю, відмінно піддаються чищенню і термообробці, але чутливі до деформації.
Неравноплотние мають більш жорстку структуру що викликає складність при пошитті одягу. В основному використовуються для пошиття різної форменого одягу (військова, шкільна і т.д.).
Недоліки: блиск в місцях вигинів і тертя, разрушаемость матеріалу на місці розриву. Переваги: підвищена зносостійкість, відмінно зберігає початковий вигляд і форму.
До камвольної групи належать: шерсть діагональ, креп, габардин, вігонь, твід, кашемір, вовна букле.
Тонкосукняні
Для виготовлення тонкосукняної тканини використовують як тонку, напівтонку так і полугрубую шерсть. Даний матеріал складається з повністю вовняний або змішаної (змішаної) пряжі. Досить часто для пальтових тканин в хід йде вже пофарбована пряжа (шерсть) і комбіноване переплетення. Тканина дуже різноманітна не тільки по підбору сировини, а й за своєю структурою і характеристиками обробки.
Основні види обробки: ворсування, валка, ратінірованіе, начісування, і ін. В якості добавок підходять різні нитки волокна (капронові, поліефірні, віскозне і бавовняні).
До тонкосукняної групи належать: драп, Ратин, флакоме.
Грубосуконні
Ці тканини виготовляють з грубої "апаратної" пряжі із застосуванням саржевого переплетення, в більшості випадків застосовується відновлене сировина (вовна). Властивості тканини даної підгрупи: тяжкість, щільність, зносостійкість і теплоізоляція. Ознакою якості при виготовленні є: відсутність запаху і точок на поверхні, повна зафарбовані волокон і максимальна валка.
Недоліки: погана драпируемость і тканину досить жорстка на дотик. Переваги: ідеально підходить для пошиття різного роду форменого одягу.
У Грубосуконні групу входять: бобрик, байка, відомча.
Бавовняні
Пальтова тканину з волокон бавовни ідеально підходить для пошиття літнього і демісезонного верхнього одягу. До плюсів можна віднести: хорошу зносостійкість, значну міцність, гігроскопічність і стійкість до деформацій. Чи не боїться високих температур при прасуванні і сушці. Має гарний зовнішній вигляд. Матеріалу притаманні всі види існуючих переплетень, але в основному використовують полотняний метод.
Бавовняна група пальтових тканин включає: молескін, вельвет рубчик, вельвет корд.
Основні види тканини для пальто
Кашемір
Воістину одна з найбільш презентабельних і якісних натуральних тканин на ринку, але її вартість досить висока через складність виробництва. Виробляють матеріал з підшерстя гірських кіз (процедура проводиться вручну).
Недоліки: схильна до до затирання і скочування.
Переваги: м'яка і приємна на дотик має високий показник міцності, довговічна в шкарпетці, добре зберігає тепло, гіпоалергенна.
Букле
Вовняна, одноліцевая тканину із застосуванням синтетичних волокон. Зовнішній вигляд характеризує складне переплетення імітує вузлики. Ідеально підходить для пошиття теплого верхнього одягу.
Переваги: Оригінальний зовнішній вигляд, м'якість, добре утримує тепло.
Недоліки: витягнуті петлі в місцях деформації тканини, катишки, схильна до забруднення.
Твід
Має щільну фактуру і характерну шорсткість поверхні. Виробляється комбінованим переплетенням. Зручна в носінні завдяки своїй м'якості і еластичності. Підходить для пошиття як спідниць і піджаків так і для теплого зимового пальто (в залежності від товщини тканини).
Переваги: щільність, еластичність. Чи не схильна до ультрафіолету (не вигоряє).
Недоліки: висока ціна, правильний догляд.
Велюр
Напевно один з найкрасивіших матеріалів для пошиття верхнього одягу. Має ворсисту поверхню і приємний меланжевий блиск.
Переваги: висока міцність, комфорт і прекрасний зовнішній вигляд, не дає усадки, невибагливий в догляді.
Недоліки: накопичує статичну електрику, заломи ворсу, з часом видно потертості.
Нормативи щільності і товщини вовняних пальтових тканин
Властивість тканини
Літній пальто
Демісезонне пальто
Зимове пальто
муж.
жін.
дит.
муж.
жін.
дит.
Густина, г/м2
200-300
500 - 700
350 - 600
300 - 500
450 - 550
250 - 350
250 - 450
Товщина тканини, мм
0,5-1,3
2,5 - 4,5
1,5 - 3,5
1,3 - 2,5
2,3 - 2,8
1,0 - 1,5
1,0 - 2,3
Товщина пальтових тканин для зимових і демісезонних пальто становить 1,0—4,5 мм.
Від якісної пальтової тканини не завжди вимагають максимальних теплозахисних властивостей, іноді більш істотними є її естетичні дані. Тканина повинна бути м'якою, красивою і не важкою (важливий момент для жіночих і дитячих моделей пальто).
Узагальнюючи, можна сказати, що сучасні пальтові матеріали розрізняються за багатьма параметрами, серед яких:
тип тканини і її щільність (вовняна, синтетична або бавовняна);
м'якість і легкість драпірування (з наявністю або відсутністю рельєфності);
забарвленість (однотонна тканина або кольорова);
ворсова тканина або суконна.
Найбільшого поширення набули вовняні тканини діагональ, габардин, букле і креп. Для пошиття елегантного і дорого пальто кращий кашемір, а також твід або драп з комбінованим переплетенням, що додає тканини велику щільність і фактурність.
Якісну пальтову тканину з доставкою по Україні можна купити в інтернет-магазині SAWITEX як оптом так і в роздріб.