Еко-хутро
Еко-хутро Барашек
Еко-хутро Барашек - це штучне хутро, створене з використанням сучасних технологій та екологічно чистих матеріалів. Воно імітує натуральне бараняче хут..
435 грн./м
- Опт: 378 грн. (Від 50 м)
Еко-хутро Тедді 8081
Еко-хутро Тедді - це штучне хутро, створене з використанням сучасних технологій та екологічно чистих матеріалів. Воно імітує натуральне бараняче ..
459 грн./м
- Опт: 399 грн. (Від 50 м)
Еко хутро (Корея)
Надзвичайно легкий хутро, в руках не вагомий. Ворс при дотику нагадує шовк, так і хочеться в нього укочена. Чудова альтернатива натуральному хутрі...
484 грн./м
- Опт: 421 грн. (Від 30 м)
Еко-хутро Італія
Короткий однотонний еко-хутро, до складу входить 100% шерсть, якісний італійський матеріал з якого вироби даруватимуть Вам тепло і затишок...
580 грн./м
- Опт: 504 грн. (Від 30 м)
Нерпа
Тканина, що володіє коротким і гладким ворсом, за кольором і тактильним відчуттям нагадує відоме тварина. Хутро шовковистий, глянсовий, з характерним ..
532 грн./м
- Опт: 462 грн. (Від 30 м)
Нерпа принт
Нерпа принт, що володіє коротким і гладким ворсом, за кольором і тактильним відчуттям нагадує відоме тварина. Хутро шовковистий, глянсовий, з характер..
218 грн./м
- Опт: 189 грн. (Від 30 м)
Хутро леопард
Боротьба за права тварин сьогодні вважається хорошим тоном. Тим більше, що промисловість створює штучні хутра, візуально не відрізняються від натураль..
532 грн./м
- Опт: 462 грн. (Від 30 м)
Хутро штучне
Дуже м'яка і приємна на дотик тканина, що володіє легкістю, високою зносостійкістю і хорошими теплозахисними властивостями. Така тканина добре дихає і..
532 грн./м
- Опт: 462 грн. (Від 30 м)
Хутро штучне каракуль
Штучне хутро легше натурального, має велику зносостійкість, підходить для пошиття шуб дорослих і дітей, використовується як декор в інших виробах...
532 грн./м
- Опт: 462 грн. (Від 30 м)
Шиншилла
Штучне хутро, успішно імітує натуральний забарвлення і приємну пухнастість добре відомого гризуна. Тканина дуже пластична і м'яка, добре утримує тепло..
532 грн./м
- Опт: 462 грн. (Від 30 м)
Еко-хутро
Сучасні технології на сьогоднішній день далеко просунулися в виготовленні еко-хутра - його різноманітність за кольором і висоті ворсу просто вражає і радує око. Деякий еко-хутро іноді неможливо візуально відрізнити від натурального хутра. На сьогоднішній еко-хутро широко використовується в легкій промисловості для пошиття шуб, а також для комбінованих виробів, наприклад, курток і пальто. У порівнянні з натуральним хутром ворсинки штучного хутра більш однорідні і рівномірні. Вироби з еко-хутра не пропускають вологу і досить теплі, хоча як і раніше поступаються виробам з хутра натурального.
Незамінний сучасний штучне хутро для його використання у виготовленні дитячих виробів, так як можна абсолютно не турбуватися за його зовнішній вигляд. Основною перевагою матеріалу безперечно є ціна еко-хутра - вартість якісної тканини не найнижча, але вона набагато нижча за вартість натурального хутра. Вироби з еко-хутра здивують вас влагоустойчивостью, зносостійкість і найголовніше - зігріють в морозний день. Після тривалого перебування на вулиці, потрапивши під снігопад чи дощ, ваше виріб з цього матеріалу не втратить форму і легко висохне, залишаючись таким же теплим і м'яким. Вироби ж з натурального хутра бояться вологи і намокання, так як міздря при намоканні втрачає свої властивості, стає жорсткою і витягується, аж до розривів. А ваша шубка з еко-хутра зможе радувати вас багато років.
Сучасний виробник цього пухнастого матеріалу домігся виробництва практично будь-яких кольорів і відтінків - все залежить тільки від фантазії дизайнера і запитів ринку. Відносна дешевизна, стійкість до зовнішніх несприятливих факторів дає можливість втілити в життя найвишуканіші дизайнерські задумки, зробивши штучне хутро справжнім улюбленцем як модельєрів, так і модниць в усьому світі.
Основні види штучного хутра
Трикотажний
Еко-хутро на трикотажній основі, ворс на лицьовій поверхні якого імітує натуральне хутро. Наприклад, наявністю завитків ворсу домагаються зовнішнього вигляду натуральної овчини. В основному для даного типу використовують ворс, волокна якого однакової довжини. Його виготовляють на кругло / плосков'язальних машинах. У трикотажну основу (грунт) вплутуються пучки ворсу.
Тканий
Для виготовлення цього виду хутра використовують спосіб переплетення, який складається з трьох ниток (основа, качок і ворсова нитка) і спеціальні ткацькі верстати. В результаті чого на виході маємо два полотна, пов'язаних між собою загальним ворсом. На останньому етапі цей ворс розрізають, а на виворітну сторону наносять спеціальне покриття для гарної фіксації ворсу.
Тканевопрошівний
Виготовляють на тафтінгових машинах. Ворсова основа даного виду штучного хутра складається як з натуральних волокон, так і синтетичних. Хутро створюється шляхом прошива грунтового полотна ворсовими волокнами. В результаті чого утворюються петлі з ворсу, які розрізаються і обробляються до потрібного вигляду.
Клейовий
На грунтове полотно основи приклеєна завита ворсова нитка. Грунт може складатися як з натуральних так і синтетичних матеріалів. Для ворсу найчастіше використовують штучні матеріали.
Інтернет-магазин SAWITEX готовий запропонувати своїм клієнтам штучне хутро та інші тканини за оптовими і роздрібними цінами.